Przeskocz do treści

Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki to firma pożyczkowa należąca do grupy Everest Finanse sp. z o. o., która prowadzi działalność w zakresie udzielania pożyczek pieniężnych w domu klienta. Oferując klientom swoje produkty zapewnia szybką oraz dogodną formę dostarczenia gotówki.

Szybkie pożyczki udzielane są osobom fizycznym na dowolnie wybrany cel, bez poręczycieli, zbędnych formalności i dodatkowych opłat. Głównym atutem firmy są szybkie pożyczki online i możliwość obsługi klientów w domu.

Szybka pożyczka domowa - Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki posiada w swojej ofercie pożyczki internetowe, które można otrzymać bez zbędnych formalności, nie wychodząc z domu. Aby otrzymać kredyt należy spełnić tylko kilka warunków: być osobą w wieku 18-75 lat, posiadać stałe zameldowanie poświadczone wpisem w dowodzie osobistym oraz stałe źródło dochodu (pensja, renta lub emerytura).

Bocian Pożyczki, to firma oferująca swoim klientom takie usługi jak szybka pożyczka online. Ubiegać się o nią można na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest wypełnienia formularza na stronie internetowej, drugim kontakt SMS, zaś trzecim kontakt telefoniczny. Każda szybka pożyczka jest udzielana w wysokości od 300 do 6000 złotych, na okres 18, 25, 35, 44, 52 lub 62 tygodni.

Szybka gotówka do domu klienta!

pożyczka gotówkowa na świętaDodatkowo pożyczki internetowe w firmie Bocian Pożyczki, to szybka decyzja i minimum formalności. Aby sprostać oczekiwaniom klientów szybkie pożyczki na dowód oferowane są w dwóch pakietach: gotówka (pieniądze po podpisaniu umowy, a cotygodniowe raty odbiera doradca klienta w umówionych terminach) i przelew (pieniądze zostaną przekazane na indywidualny numer rachunku bankowego, a raty spłaca się przelewem lub przekazem na firmowy numer rachunku bankowego).

Szybkie pożyczki od ręki są skierowane do osób, które chcą załatwić wszystkie formalności bez wychodzenia z domu, poręczycieli czy zastawu. Każdy pożyczkobiorca musi jednak pamiętać, że szybkie pożyczki od ręki są rozwiązaniem krótkotrwałym i nie rozwiązują długofalowych problemów finansowych.

W celu skorzystania z oferty, jaką jest szybka pożyczka na dowód, wystarczy jedynie kserokopia dowodu osobistego oraz zaświadczenie o dochodach. Pożyczka przez internet umożliwia klientom otrzymanie potrzebnej im sumy bez wychodzenia z domu oraz z formalnościami ograniczonymi do minimum. Szyba pożyczka jest także odpowiedzią na nagły brak gotówki lub nieprzewidziane, a konieczne wydatki.